PROJELERİM VE SERTİFİKALARIM

Web tasarım, yazılım, elektronik ve daha bir çok alanda yapmış olduğum projeler. Başarımlarım ve sertifikalarım. Yeni projelerde ve eğitimlerde görüşmek üzere.

Sanal içerik satacak bir müşterime woocommerce altyapısı ile e-ticaret sitesi geliştirdim.

dokumansepeti.com

Yeni şirket açan müşterime dinamik bir web sitesi geliştirdim. Wordpress araçları kullanılarak oluşturulan web sitesi kolay bir şekilde yönetilebilmektedir. Site tamamen Responsive tasarlanmıştır. Web sitesini ziyaret edebilirsiniz. (2023)

cknmodel.com

Bitirme projesi olarak PLC kontrollü 3 katlı asansör projesi gerçekleştirdik. Projede Arduino ve Siemens PLC; CPU olarak kullanıldı. Elektronik ve yazılımsal bir proje olup sergide yerini almıştır. Jurilerin oldukça beğenisini toplayan proje yoğun bir çalışma sonucunda ortaya çıkmıştır. (2023)

PLC ve Arduino Kontollü 3 Katlı Asansör

KOSGEB' in düzenlediği Girişimcilik eğitimine katılım sağladım. Online olarak verilen eğitim Girişimcilik konusunda farklı perspektifler ve tavsiyeler içermektedir. Oldukça beğendiğim bir eğitim oldu. Girişimcilik projelerinde bulunmuş biri olarak kaçırdığım ve bilmediğim bazı detayları öğrenmiş oldum. (2023)

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi

Gönüllülük çalışması olarak sokak hayvanlarını besledik. Sokakta yiyecek bulamayan hayvanlar zor zamanlar geçirmektedir. Sokak hayvanlarına mama kabı ve mama vererek topluma örnek olmak amaçlanmıştır. Devamlı bir aktivite olabilmesi içinse mama kabı bırakılarak fırsat verilmiştir. (2023)

Gönüllülük Çalışması Sokak Hayvanlarını Besleme

Selçuk Üniversitesi'nin gerçekleştirmiş olduğu girişimcilik konferansına katılım sağladım. Girişimcilikle ilgili alanında uzman kişilerin konuşmalar yaptığı konferans sonunda katılım belgesi aldım. (2022)

Selçuk Üniversitesi Girişimcilik Konferası

Yüz yüze AutoCAD eğitimi aldım. 3 ay süren eğitim haftada üç gün olmak üzere yapıldı. Eğitim sonunda ufak bir sınavla bu sertifikayı almayı hak ettim. (2022)

AUTOCAD Sertifikası

Mimarlık ve mühendislik alanında şirketi olan müşterime dinamik web sitesi yaptım. Görsellik ve performans açısından kusursuz olan sitede kendi projelerini ekleyebileceği bir blog sayfası da mevcut. (2020)

pafta.com.tr